Online nástroj pro precizní zemědělství

Zohledněte heterogenitu každé části porostu či pozemku s My Data Plant

Co je My Data Plant?

My Data Plant je nástroj pro precizní zemědělství, který malým i velkým zemědělským podnikům pomáhá s řízením rostlinné výroby na základě aktuálních i historických multispektrálních satelitních dat. Po registraci do našeho My Data Plant portálu zakreslíte nebo nahrajete ze souboru či LPIS Vaše pozemky a během pár kliknutí k nim získáte mapy stavu porostu nebo vytvoříte mapy pro variabilní setí či hnojení. Aplikační mapy vytvořené na základě satelitních dat můžete snadno upravit dle svých zkušeností a znalosti pozemků nebo dle Vašich dalších zdrojů dat, takže získáte plán pro variabilní setí či hnojení na míru Vašim pozemkům a potřebám. Mapy přesunete do terminálu přes USB disk nebo online službou Agrirouter. Nepodporuje-li terminál aplikační mapy, použijete bezplatnou aplikaci Crop Navigator pro mobilní zařízení.

Mapy stavu porostu Vám umožňují průběžně kontrolovat rozdíly ve vitalitě porostů z ptačí perspektivy a odhalit místa s trvale i aktuálně nižší vitalitou. Rychle tak zjistíte, na které části porostu je potřeba se při pochůzce zaměřit.

Nástroj My Data Plant od společnosti Kleffmann Group analyzuje snímky satelitů Sentinel-2A a Sentinel-2B, které patří do mise ESA (Evropská kosmická agentura). Satelity pořídí snímek Vašich pozemků každých 2 - 5 dní. Dostupné snímky jsou pak analyzovány naším jedinečným algoritmem, který společnost Kleffmann Group vyvinula ve spolupráci s farmáři.

 

Výhody nástroje My Data Plant:

  • My Data Plant mohou používat malé i velké farmy s jejich aktuální technikou s jakýmikoliv terminály.

  • My Data Plant je nezávislý nástroj společnosti Kleffmann Digital RS GmbH, která neposkytuje data uživatelů tohoto nástroje výrobcům vstupů do zemědělské prvovýroby a zároveň sama společnost není prodejcem hnojiv či osiv.

  • Naše zkušená zákaznická podpora je Vám k dispozici na telefonu, e-mailu i osobně. Pomůže Vám s importem aplikačních map do terminálu.

 

 

My Data Plant Vám pomáhá celý rok:

Biomass_Icon-Green
od setí po sklizeň
Seed-Map_Icon-Green
při variabilním setí či základním hnojení.
Fertilization-Map_Icon-Green
při řízení výživy porostu
PGR_Icon-Green_PNG
in crop protection with the