Точне землеробство як рішення для сучасного сільського господарства

Оптимізуйте стан ваших полів з картами диференційованого внесення від сервісу My Data Plant

Що представляє собою сервіс My Data Plant?

My Data Plant – це інструмент для точного землеробства, який допомагає здійснювати моніторинг посівів на основі мультиспектрального аналізу із зазначенням вегетативних відмінностей у розвитку рослин. Натиснувши лише декілька кнопок, Ви можете зареєструватися на нашому порталі, відмітити або завантажити в систему свої поля та створити карти розвитку біомаси, а також карти диференційованого посіву та внесення добрив. Під час створення карт ви поєднуєте власні знання про поля в господарстві з супутниковими даними завдяки простим функціям редагування, тобто ви отримуєте карти, які ідеально відповідають всім вашим потребам та параметрам полів. Карти диференційованого посіву та внесення добрив можна легко завантажити на термінал за допомогою USB-накопичувача.

За допомогою карт розвитку біомаси ви можете здійснювати моніторинг посівів вдома або в офісі, тобто ви знаєте ситуацію на кожному полі до його відвідування.

В даний час у космосі є два супутники ЄКА (Європе́йське космі́чне аге́нтство): Sentinel 2A і Sentinel 2B, які здійснюють мультиспектральні знімки поверхні Землі. Кожен супутник аналізує кожну точку на поверхні Землі раз на десять днів. Як результат, кожні п’ять днів з’являється новий знімок поля.

 

Переваги My Data Plant:

  • Використання My Data Plant не залежно від розміру господарства, наявності терміналу та додаткового обладнання.

  • My Data Plant – рішення розроблене компанією Клеффманн Групп, незалежне від третіх осіб і не передбачає жодних зобов’язань з вашого боку: ми не займаємось продажем добрив або техніки.

  • Фахівці нашої служби підтримки, досвідчені аграрії, які надають консультативну допомогу в телефонному режимі або під час особистого візиту, мають на меті забезпечення коректного функціонування сервісу My Data Plant у вашому господарстві.

 

 

My Data Plant надає вам підтримку упродовж всього року:

Biomass_Icon-Green
від посіву до збору врожаю з
Seed-Map_Icon-Green
контроль норми висіву з
Fertilization-Map_Icon-Green
контроль норми внесення добрив з